Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191640865

Kauno lopšelis-darželis „Aušrinė“

Tarptautinis folkloro festivalis „Atataria lamzdžiai 2026“

„Bitutės“ grupės ugdytinė Barbora (mokytoja Kazimiera), tapusi „Tramtatulis 2026“ laureate, buvo pakviesta dalyvauti tarptautiniame 40-ajame folkloro festivalyje „Atataria lamzdžiai 2026“. Barbora papasakojo du lietuvių liaudies kūrinėlius. Džiaugiamės mergaitės pasiekimais ir didžiuojamės jos drąsa bei aktyviu įsitraukimų į šį festivalį.

Plačiau

Bendradarbiavimo projekto „Judu-kalbu-pramogauju“ renginys „Pievoje tarp gėlių…“

Gegužės 29 dieną „Kūlverstukų“ grupės vaikų komanda kartu su logopedėmis vyko į edukacinio prevencinio bendradarbiavimo projekto „Judu-kalbu-pramogauju“ renginį „Pievoje tarp gėlių…“, kuris vyko lopšelyje-darželyje „Rasytė“. Renginyje dalyvavo ir komandos iš ,,Vilnelės“, ,,Rasytės“ bei ,,Gintarėlio“ lopšelių- darželių. Projekto tikslas buvo organizuoti vaikams judesio ir kalbos šventę lavinant

Plačiau

Socialinių emocinių įgūdžių ugdymo programa „Siautukai“

„Siautukai“ – metai emocijų pažinimo ir augimo kelyje! Šiais mokslo metais „Kūlverstukų“ grupėje buvo įgyvendinta S. Keršienės ir E. Navardauskienės sukurta socialinių emocinių įgūdžių ugdymo programa „Siautukai“ (https://www.siautukai.lt/). Jos tikslas – nuosekliai ugdyti ir plėtoti vaikų socialines-emocines kompetencijas. Programoje netrūko įdomių veiklų: vaikai tyrinėjo emocijas, dalyvavo

Plačiau

„Smalsučių“ grupės išvyka į gaisrinę

Šiandien „Smalsučių“ grupė lankėsi Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 3-osios komandos gaisrinėje. Tai buvo ne tik pažintinė, bet ir labai įdomi bei smagi išvyka, suteikusi vaikams daug naujų įspūdžių. Mažieji turėjo galimybę iš arti susipažinti su gaisrinės technika ir įranga, pamatyti, kaip dirba ugniagesiai gelbėtojai, bei išgirsti

Plačiau

Sporto šventė su tėveliais

Mūsų darželyje praūžė ypatinga, pilna juoko, judesio ir paslapčių sporto šventė. Šį kartą „Kūlverstukų“ vaikai su savo tėveliais virto tikrais sekliais ir detektyvais. Gavę slaptą laišką iš „Vyriausiojo darželio detektyvo“, visi renginio dalyviai stojo prie starto linijos su paslaptingais teritorijos žemėlapiais rankose. Orientacinio žygio principu laukė

Plačiau

Paskutinio skambučio šventė Kauno „Santaros“ gimnazijoje

Gegužės 29 dieną mūsų darželio ansambliukas lankėsi Kauno „Santaros“ gimnazijoje, kur vyko graži ir jaudinanti Paskutinio skambučio šventė. Mažieji atlikėjai atėjo pasveikinti abiturientų šia ypatinga proga, palinkėti jiems sėkmės laikant egzaminus, drąsos žengiant į naują gyvenimo etapą ir išsaugoti gražiausius mokyklinius prisiminimus

Plačiau
Skip to content