Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191640865

Kauno lopšelis-darželis „Aušrinė“

Mažieji STEAM’ukai „Žiedeliai“ keliauja pasakų „Pagrandukas”, „Grybų karas”, „Trys paršiukai” ir „Labai alkanas vikšrelis” keliu!

  • Titulinis
  • Naujienos
  • Mažieji STEAM’ukai „Žiedeliai“ keliauja pasakų „Pagrandukas”, „Grybų karas”, „Trys paršiukai” ir „Labai alkanas vikšrelis” keliu!
 Pasaka „Pagrandukas”. Vaikai patys mėgino iškepti Pagrandukus. Maišė, minkė mielinę tešlą, stebėjo kaip ji kyla, darė tešlos rutuliukus ir nešė juos į darželio virtuvę kepti. Kol Pagrandukas kepė, vaikai iš įvairių detalių konstravo Pagranduko kelią, kuriuo jis bėgo nuo senelio ir senelės.
Pasaka „Grybų karas”. Vaikai grybus lipdė iš plastilino, klijavo iš filco medžiagos ir gamino musmires žibintus.
Pasaka ,,Trys paršiukai”. Paklausę šios pasakos, vaikai pasiskirstė komandomis ir mėgino pastatyti tvirtus paršelių namus, kurių vilkui nepavyktų nupūsti. Pasaka „Labai alkanas vikšrelis”. „Žiedelių” grupės vaikai augina ne tik gyvalazdes, sraigę, bet ir drugelius. Kadangi drugeliai dar kokonuose, vaikais stebėjo pasaką apie drugelio gyvybės ciklą. Vikšrelius gamino iš popieriaus, o vieną dieną nustebo išvydę grupėje iš kokono išsiritusį drugelį .

Comments are closed

Skip to content